Eurookna profil IV 78 a IV 92

Eurookna profil 78mm a 92mm - trojsklo , profil 78 mm - rustikální profil, vhodné pro památkové objekty

Mezi nezvratné výhody dřevěných oken patří zvláště velmi tuhé a pevné konstrukce, což umožňuje sestavení velkých dřevěných rámů bez použití kovových výstuží, které mohou promrzat. Další zásadní výhodou oproti jiným materiálům je násobně nižší tepelná roztažnost, což umožňuje velmi jemné nastavení a seřízení rámu i křídla okna. Naprostá spolehlivost je dále zajištěna použitím kvalitních čepových rohových spojů.

Sladění oken s ostatními dřevěnými prvky v interieru je velmi snadné a přirozené. Dřevo umožňuje vytvořit ojedinělé, individuální a neopakovatelné dílo a dává prostor pro kreativitu stavitele, projektanta a uživatele.

Materiály, které standardně používáme jsou smrk, borovice, dub, meranti.

Povrchovou úpravu zajišťujeme za použití vodou ředitelných barev, což je zárukou mnohaleté odolnosti povrchů našich barev.

Dřevo určené pro výrobu prochází před vlastním opracováním technologickým procesem,který zajistí jeho vyšší kvalitu. V první fázi se jedná především o proces sušení. Následně je dřevo upraveno tak,aby jeho kvalita i vzhled odpovídali jeho použití tzn. odstranění kvalitativních a estetických vad jako jsou např. suky a zásmolky.